CO JE U NÁS NOVÉHO?

06.10.2018

DÍKY VŠEM - první ročník je úspěšně za námi

PODĚKOVÁNÍ VÁM VŠEM Díky za to, že jste u toho byli s námi! Vystavovatelé, návštěvníci, partneři, rodiny, kamarádi, celý tým pořadatelů, moderátorka Hela Dvořáková, kuchař Jirka Halamka, čipovému systému NFCtron, pracovníci DKO... bylo to s vámi skvělé a doufáme, že se zase brzy někde potkáme!

03.10.2018

Kuchařská show - co to je?

Často se nás ptáte, co můžete očekávat od kuchařské show - budou to tři hodiny plné vaření s Masterchefem Jiřím Halamkou přímo na pódiu. Budeš moct i ty vařit a soutěžit o mooc zajímavé ceny. Nenech si tedy to nejlepší ujít v čase 13 - 16 přímo na pódiu!

29.09.2018

Menu je připraveno :)

Oznámení: přesně víme jaké menu najdete v sobotu v DKO a jsou to opravdu delikatesy. Pro Tvoje pohodlí budeš všude platit čipy, které si můžeš v areálu nabít hotovostí, nebo kartou :) Všechny pro Tebe důležité informace najdeš na našem FB :)

28.09.2018

Program je venku!

Na webu již najdete kompletní program 1. ročníku! Určitě se těšte na čtyři desítky tvůrců/prodejců všeho dobrého, zdravého, chutného..na originální kuchařskou show Masterchefa Jirky Halamky, spoustu soutěží a také odpočinkových zón, kde strávíte čas s rodinou, přáteli...Těšíme se na Vás

27.09.2018

Vstupenky v předprodeji do 4.10.2018

Koupit vstupenku za stovku můžete do čtvrtka 4.10. Kupujte na webu, v předprodeji v kavárně Cacao Café na Masarykově náměstí v Jihlavě, nebo v DKO . Aby byla vstupenka platná, musí být i řádně uhrazena na účet, nebo v hotovosti. DŮLEŽITÉ INFO - děti do 15ti let a senioři nad 65 let jsou ZDARMA.

26.09.2018

10 dní do akce :) a každý den jedna zajímavost - sleduj FaceBook

...jako první Ti chceme říct, že předprodej vstupenek je v plném proudu - tady na webu, nebo v kavárně Cacao Café v Jihlavě a nebou v DKO. V předprodeji máš lístek za STOVKU a na místě stopade. Jo a děti do 15ti a senioři nad 65 to mají zadáčo :) Těšíme se na Tebe!