CO JE U NÁS NOVÉHO?

16.03.2019

Soutěžní mánie startuje!

Máme pro Vás připravenou kopu soutěží o ty nejdelikátnější ceny! Slejuj nás na Instagramu @barevnost_chuti a výhry čekájí právě na Tebe.Startujeme již zítra! Tak pojď to toho a užji si gastrozážitky!

07.02.2019

Co takhle dárek z lásky!

Dárkové vstupenky pro každého, kdo si na www.barevnostchuti.cz koupí dvě vstupenky do 13.2.2019. Láska, dobré jídlo a příjemné prostředí jsou jako dělané pro zamilované!

15.01.2019

I my víme, že plast je past!

Stejně jako to ví Amerika, tak i my vyhlašujeme stopku jednorázovým plastům. Věříme, že i Vy budete s námi za jedno a buď si donesete vlastní nádobí, nebo použijete to, co Vám dají prodejci toho nejlepšího jídla, ale pak se i pozastavíte nad tím, kam odpad zahodíte. Děkujeme Vám všem, že nejste lhostejní. Ten svět je přece nás všech!

04.01.2019

ZÁŽITKOVÝ BALÍČEK - ubytování, vstupenky a 500Kč na čipu

aneb balíček plný skvělých zážitků jsme si pro Vás letos připravili, protože Vás máme rádi! Kombinace ubytování v EA Business Hotel Jihlava, vstupenek na Barevnost chutí 2019, přednabitého kreditu na čipu od NFCtron včetně welcome drinku, snídaně a dalších výhod zavání nezapomenutelným víkendem. Tak neváhej a pozvi svoji drahou polovičku, celou rodinu a nebo partu přátel a zavítej 25. května do Jihlavy! Informace

22.12.2018

Připomeňte si první ročník festivalu!

Klikněte na odkaz a nechte se unášet atmosférou prvního ročníku festivalu jídla v Jihlavě! A co lépe? Rovnou si můžete koupit lístky na jarní festival! Video

13.12.2018

Speciální vánoční vstupenky

Ještě nemáš dárek pod stromeček? Daruj zážitek! Vánočně zabalené vstupenky na ten nejbarevnější festival jídla jsou skvělé řešení. Objednej vstupenky kdykovil do 19.12 do 20.00 a my Ti je připravíme do 2 dnů na recepci EA Business hotelu, kde si je můžeš vyzvednout. Podmínkou je provedená úhrada na účet, který je uveden při on-line rezervaci vstupenek zde na webu. V momentě, kdy budou vstupenky připraveny k vyzvednutí Ti zašleme SMS zprávu.

09.12.2018

Na Instagramu to frčí!

Sleduj od nového roku náš Instagram a budeš koukat, co se ve světě gastronomie právě děje! A co Ti navíc přivezeme přímo pod nos až do Jihlavy! Když nás budeš sledovat, neunikne Ti žádná chuťovka.

08.12.2018

2. ročník již na jaře 2019

Právě pro Vás chystéme druhý roční festivalu o jídle! Brzy se dozvíte více. Těšíme se na Vás.