CO JE U NÁS NOVÉHO?

24.05.2019

Omluva - úprava programu

Oznamujeme Vám všem, že z organizačních důvodů se bohužel nezúčastní p. Jiří Halamka. Do programu jsme místo kuchařské show nasadili jiné atraktivity, abychom i přesto zachovali akci na nejlepší úrovní a Vy jste si ji užili.

24.05.2019

JSME PŘIPRAVENI!

Počasí vypadá, že bude skvělé! My máme pro Vás čtyři desítky těch neoriginálnější prodejců, skvělý doprovodný program a spoustu dárků! PS: Teď ještě makáme na projekci hokeje! Fanoušci fotbalu mají dopoledne autogramiádu FC Vysočina, hokej bude na projekci! Těšíme se na Vás - dnes poslední možnost koupě zvýhodněných vstupenek - na webu, na předprodejních místech!

23.05.2019

Už za dva dny to vypukne!

My jsme připraveni! A co Vy? Už jste si vybrali z našeho meníčka? Je libo burgery, rolovanou zmrzku, vynikající kávu, francouzkou kuchyni, indickou kuchyni, nebo další z cca 300 delikates, které na Vás čekají?

22.05.2019

Podpoříš s námi projekty v "Dobré věci"?

Na webovkách, v sekci Dobrá věc, najdeš info o tom, jak můžeš na fesťáku pomoci - tentokrát SDÍLENÁ LEDNICE,..Informace také na Facebooku! Jo a dej nám prosím líbítka :D .
Více na FB

21.05.2019

Že by vyšlo i krásné počasí....

Věříme že ano. Už teď to vypadá pozitivně. Takže už máš vstupenky? Koukni na tu nádheru v sobotu hned od rána.
Předpověď ZDE

20.05.2019

Dnes do půlnoci 1+1.. :)

Využij poslední možnosti koupit si lístky za půlku :) Jinak se na Tebe těšíme už tuto sobotu. Jak to bude v Business hotelu vypadat, najdeš na webu!

11.05.2019

Plánek celé akce...To budete koukat!

Je to venku, celkem pět zón je pro Vás připraveno v areálu Business hotelu v Jihlavě, nebo chcete-li v areálu Stříbrných teras. Za každého počasí si akci užijete - tři patra kongresového centra zaplní kuchaři, výrobci a prodejci toho nejzajímavějšího z gastrotrhu. Venku na nádvoří a v parku Vás čeká pravý street food. A to nejlepší nakonec? Akce 1+1 na vstupenky trvá do 20.5.2019. Těšíme se na Vás. Plánek níže.

10.05.2019

1+1 zdarma. Prodlouženo!

Prodlouženo! Poprvé a naposled, do 20. května si pořídíš vstupenky v akci 1+1 a to tady na webu, nebo na předprodejních místech v Razdvatisk.cz, v Cacao Café náměstí, v Rodeo Steak House Třebič, v Let's Roll Ice cream,nebo v Panský dvůr Telč.

01.05.2019

Soutežní obrázek

...jsi tu správně! Koukni na obrázek, napiš na FB, co vidíš, že jí chlapík na obrázku, označ parťáka, se kterým chceš vyrazit na fest a sbírej líbítka! Obrázek

24.04.2019

Blíží se máj, lásky čas a něco se chystá!

1 + 1 NA NÁKUP VSTUPENEK, to je dárek od nás, pro Vás. Kup si vstupenky včas a máš je za půlku. Od 1.5. do 10.5 jsou na našem webu, nebo na všech předprodejních místech dvě vstupenky za cenu jedné.

20.04.2019

Workshopy..aneb vědění je základ.

Jedno téma lepší jak druhé! Na fesťáku se letos nejen skvěle najíš. Připravili jsme pro Tebe pět přednášek s originálními tématy. Jsou ZDARMA, ale míst omezena. Rezervuj si to své včas. Více o workhopech níže na webu!

17.04.2019

Předprodej na Vysočině zahájen!

Skvělá zpráva pro všechny milovníky skvělého jídla. Vstupenky si můžete koupit na pěti místech Vysočiny. Jejich seznam najdeš na stránce "Kup si vstupenky"! Jihlava, Havl.Brod, Třebíč, Telč a nebo tady na webu :)Těšíme se na Vás.

27.03.2019

Představujeme program 2019

Na co se můžeš těšit letos na jaře? Koukni na program a kup si lístky již dnes za zvýhodněnou cenu. PS: Děti do 15ti let a senioři nad 65let neplatí.

16.03.2019

Soutěžní mánie startuje!

Máme pro Vás připravenou kopu soutěží o ty nejdelikátnější ceny! Slejuj nás na Instagramu @barevnost_chuti a výhry čekájí právě na Tebe.Startujeme již zítra! Tak pojď to toho a užji si gastrozážitky!

15.01.2019

I my víme, že plast je past!

Stejně jako to ví Amerika, tak i my vyhlašujeme stopku jednorázovým plastům. Věříme, že i Vy budete s námi za jedno a buď si donesete vlastní nádobí, nebo použijete to, co Vám dají prodejci toho nejlepšího jídla, ale pak se i pozastavíte nad tím, kam odpad zahodíte. Děkujeme Vám všem, že nejste lhostejní. Ten svět je přece nás všech!

04.01.2019

ZÁŽITKOVÝ BALÍČEK - ubytování, vstupenky a 500Kč na čipu

aneb balíček plný skvělých zážitků jsme si pro Vás letos připravili, protože Vás máme rádi! Kombinace ubytování v EA Business Hotel Jihlava, vstupenek na Barevnost chutí 2019, přednabitého kreditu na čipu od NFCtron včetně welcome drinku, snídaně a dalších výhod zavání nezapomenutelným víkendem. Tak neváhej a pozvi svoji drahou polovičku, celou rodinu a nebo partu přátel a zavítej 25. května do Jihlavy! Informace

22.12.2018

Připomeňte si první ročník festivalu!

Klikněte na odkaz a nechte se unášet atmosférou prvního ročníku festivalu jídla v Jihlavě! A co lépe? Rovnou si můžete koupit lístky na jarní festival! Video

13.12.2018

Speciální vánoční vstupenky

Ještě nemáš dárek pod stromeček? Daruj zážitek! Vánočně zabalené vstupenky na ten nejbarevnější festival jídla jsou skvělé řešení. Objednej vstupenky kdykovil do 19.12 do 20.00 a my Ti je připravíme do 2 dnů na recepci EA Business hotelu, kde si je můžeš vyzvednout. Podmínkou je provedená úhrada na účet, který je uveden při on-line rezervaci vstupenek zde na webu. V momentě, kdy budou vstupenky připraveny k vyzvednutí Ti zašleme SMS zprávu.

09.12.2018

Na Instagramu to frčí!

Sleduj od nového roku náš Instagram a budeš koukat, co se ve světě gastronomie právě děje! A co Ti navíc přivezeme přímo pod nos až do Jihlavy! Když nás budeš sledovat, neunikne Ti žádná chuťovka.

08.12.2018

2. ročník již na jaře 2019

Právě pro Vás chystéme druhý roční festivalu o jídle! Brzy se dozvíte více. Těšíme se na Vás.