CO JE NOVÉHO...

06.10.2018

DÍKY VŠEM - první ročník je úspěšně za námi

PODĚKOVÁNÍ VÁM VŠEM Díky za to, že jste u toho byli s námi! Vystavovatelé, návštěvníci, partneři, rodiny, kamarádi, celý tým pořadatelů, moderátorka Hela Dvořáková, kuchař Jirka Halamka, čipovému systému NFCtron, pracovníci DKO... bylo to s vámi skvělé a doufáme, že se zase brzy někde potkáme!

03.10.2018

Kuchařská show - co to je?

Často se nás ptáte, co můžete očekávat od kuchařské show - budou to tři hodiny plné vaření s Masterchefem Jiřím Halamkou přímo na pódiu. Budeš moct i ty vařit a soutěžit o mooc zajímavé ceny. Nenech si tedy to nejlepší ujít v čase 13 - 16 přímo na pódiu!

29.09.2018

Menu je připraveno :)

Oznámení: přesně víme jaké menu najdete v sobotu v DKO a jsou to opravdu delikatesy. Pro Tvoje pohodlí budeš všude platit čipy, které si můžeš v areálu nabít hotovostí, nebo kartou :) Všechny pro Tebe důležité informace najdeš na našem FB :)

28.09.2018

Program je venku!

Na webu již najdete kompletní program 1. ročníku! Určitě se těšte na čtyři desítky tvůrců/prodejců všeho dobrého, zdravého, chutného..na originální kuchařskou show Masterchefa Jirky Halamky, spoustu soutěží a také odpočinkových zón, kde strávíte čas s rodinou, přáteli...Těšíme se na Vás

27.09.2018

Vstupenky v předprodeji do 4.10.2018

Koupit vstupenku za stovku můžete do čtvrtka 4.10. Kupujte na webu, v předprodeji v kavárně Cacao Café na Masarykově náměstí v Jihlavě, nebo v DKO . Aby byla vstupenka platná, musí být i řádně uhrazena na účet, nebo v hotovosti. DŮLEŽITÉ INFO - děti do 15ti let a senioři nad 65 let jsou ZDARMA.

26.09.2018

10 dní do akce :) a každý den jedna zajímavost - sleduj FaceBook

...jako první Ti chceme říct, že předprodej vstupenek je v plném proudu - tady na webu, nebo v kavárně Cacao Café v Jihlavě a nebou v DKO. V předprodeji máš lístek za STOVKU a na místě stopade. Jo a děti do 15ti a senioři nad 65 to mají zadáčo :) Těšíme se na Tebe!

O PROJEKTU

Vítáme Váš na webovkách nového projektu a tentokrát o jídle. Připravili jsme pro Vás další mega akci v Jihlavě - festival o jídle s názvem KRONOSPAN Barevnost chutí. Těšíme se na Vás 6.října v DKO Jihlava. Zde klikni a všechno se dozvíš!

BAREVNOBRANNÍ

Proč se to děje, jaký to má smysl a že určitě máte být součástí! Přesvědčte se!

DOBRÁ VĚC

Co takhle smysluplné využití potravin pro ty, kteří si nemohou dovolit ani to základní k životu a to právě jídlo je. Pro akci právě hledáme partnera, se kterým pomůžeme společně dobré věci. Čti!

ProgramPROGRAM

Na programu stále makáme, ale jedno už víme určitě - bude to velkolepá podívaná s megamoc zážitky!

  • Absolutní pohodička díky čipovému systému.
  • Čeká Vás pódium plné překvapení a zábavy.
  • Výborná snídaně připravená ve stylu brunche.
  • Chuťobraní - nepřeberné množství ochutnávek.
Celý program

KRONOSPAN BAREVNOST CHUTÍ aneb jez všemi smysly je akce určená pro úplně každého

První opravdu velkolepý festival o jídle v Jihlavě se těší na mladou, střední i tu starší generaci.Nastraž UŠI, budeš překvapen - dozvíš se o známém i neznámém. Pozvedni NOS a z těch vůní tě bude šálit zrak. Tvé OČI spatří nepřeberné množství regionalního, typicky českého i cizokrajného. No a v neposlední řadě? Tvé CHUŤOVÉ BUŇKY zažijí gastroorgasmus. Přijď a nastartuj svůj den brunchem. Připravíme Ti nejen netradiční snídaňovém menu, na který Tě mimochodem zveme na devátou ráno – tedy snídani si na tuto sobotu chystat nemusíš. A to vše si můžeš vzít do svých RUKOU, koupit u vystvavovatelů a odnést domů!

Proč projekt vůbec vznikl? Food festivaly jsou nejen trendovou záležitostí, ale jsou i ukazatelem, že lidem přestává být jedno co jedí a hledají nové věci, zdravé věci a chtějí mít přehled.

Přijměte naše pozvání


Čti více!
40

Výstavních ploch

3000

Návštěvníků

nekonečno

zábavy

10000

Originálních chutí

FOTOGALERIE 2018

Koukněte na fotky z 1. ročníku, nebo se podívejte na video! .

KRONOSPAN Barevnost chutí není pouze festivalem o jídle, ale o všech smyslech, které k dobrému jídlu patří.

Tým Barevnost chutí

ORGANIZÁTOŘI

P-TEAM s.r.o.

Michaela Králová
Chlumova 5429/1a
586 01 Jihlava
e-mail: michaela.kralova@pteam.cz
mobil: +420 775 246 597
IČ: 29321514

CACAO CAFÉ.

Iveta Kočí a Šárka Fišarová
Masarykovo náměstí
586 01 Jihlava
e-mail: info@cacaocafe.cz
mobil: +420 777 643 110